Przejdź do treści

Polityka prywatności

WstępChcąc dopasować nasze treści do Twoich potrzeb korzystamy na naszych stronach z technologii pozwalających nam zbierać Twoje dane osobowe. Pragniemy poinformować Cię dokładnie co zbieramy, dlaczego to zbieramy i czego możesz od nas oczekiwać.
Kim jesteśmy?Administratorem Twoich danych osobowych a wiec podmiotem odpowiedzialnym za to, co się z nimi dzieje, jestem ja : Anna Czarnocka-Nakrewicz, prowadząca sklep Ochra.
Jakie dane zbieramy?Imię, nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu.
Po co je zbieramy i czy możemy je zbierać?Zbieramy dane zapisane w cookie w celu dopasowania treści do Twoich potrzeb. Pisząc o „treściach” mamy na myśli zarówno to, co publikujemy w naszym serwisie, jak również to, co wyświetlają Ci nasi partnerzy. Pisząc o „dopasowaniu” mamy na myśli uczynienie treści ciekawszymi dla Ciebie. Dane zapisane w cookie umożliwiają nam bowiem analizowanie twoich zachowań. Ich zbieranie jest oparte o wyrażoną przez Ciebie zgodę. Aby wysyłać Ci newsletter. Abyśmy mogli zrealizować Twoje zamówienie. Aby nasi zaufani partnerzy mogli Ci wysyłać informacje handlowe. Zbieramy Twoje dane osobowe w celu personalizowania wyświetlanych Ci reklam i dostosowania do Twoich preferencji prezentowanych Ci treści marketingowych. Innymi słowy celem naszego działania jest profilowanie, a więc tworzenie na podstawie dostępnych nam informacji Twojego portretu. Dzięki takiemu wykorzystaniu danych możemy wyświetlić Ci reklamę, która Cię zainteresuje. Robimy to w oparciu o wyrażoną przez Ciebie zgodę.
PartnerzyDPD, InPost, Paynow mBank
Inni odbiorcyJeśli wymaga tego od nas obowiązujące nas prawo, musimy przekazać Twoje dane osobowe uprawnionym do tego podmiotom, takim jak sądy, urzędy skarbowe czy organy ścigania.
Twoje prawaW każdym momencie przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzoru.Tam, gdzie podstawą przetwarzania jest Twoja zgoda, możesz ją wycofać w każdej chwili. Aby to zrobić, wystarczy wejść na swoje konto w naszym sklepie, nacisnąc przycisk Edytuj i zmienić akceptację zgody.  Pamiętaj jednak, że nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonywanego do momentu jej wycofania.Pamiętaj także, że masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz samodzielnie usunąć konto, logując się na nie i klikając przycisk Edytuj. Potem zaznaczając Usuń konto. Dodatkowo możesz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania, a także żądać przeniesienia danych. Aby to zrobić, wystarczy  powiadomić mnie to takiej chęci.
Jak długo przechowujemy Twoje dane?W przypadkach, gdy przetwarzamy twoje dane w oparciu o Twoją zgodę, Twoje dane osobowe będą przechowywanie do czasu zakończenia realizowania przez nas celu, którego dotyczyła wyrażona zgoda, ale nie dłużej niż do czasu ewentualnego cofnięcia przez Ciebie zgody.Ze względów bezpieczeństwa i trwania roszczeń okres przechowywania kopii zapasowych wynosi 3 lata.
KontaktAnna Czarnocka-Nakrewicz, sklep Ochra, ul.Dygasińskiego 42, 01-603 Warszawa. Tel 606 466 055, adres s-mail och.ochra@gmail.com